1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це свято, яке нагадує про важливість захисту прав і благополуччя наших маленьких громадян.

Діти – це наші майбутні лідери, вчені, художники, спортсмени. Вони сповнені мрій, надій і потенціалу. Обов’язок дорослих – забезпечити їм безпечне, щасливе і здорове дитинство.

Кожна дитина має право на любов, турботу і захист. Важливо, щоб були створені умови, де діти можуть розвиватися та навчатися без страху і насильства. Задача дорослих – підтримувати дітей у всіх позитивних починаннях, допомагати долати труднощі та вірити в їхні сили.

Захист прав дітей – це не тільки завдання держави та міжнародних організацій, але й відповідальність кожного з нас. Кожен може внести свій внесок, підтримуючи благодійні організації, захищаючи права дітей у своєму оточенні і виховуючи власних дітей з повагою до їхніх прав.

Дорогі діти! Ми пишаємося Вами і віримо, що кожен з Вас досягне поставлених висот, реалізує свої мрії і стане професіоналом у обраній професії.

Нехай 1 червня стане для всіх нагадуванням про важливість спільної відповідальності за майбутнє дітей.

З Міжнародним днем захисту дітей!

Вікторія ПОТІЙЧУК, начальник служби

у справах дітей селищної ради