Фото без описуДо Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей  Брусилівської селищної ради оголошено конкурс дитячих малюнків на тему: «Моя дитяча мрія».

До участі в конкурсі запрошуються діти Брусилівської селищної територіальної громади, віком від 6 до 18 років,  конкурс проводиться з 02 травня по 16 травня 2024 року.

Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них:

• На конкурс подається індивідуально підготовлений учасником конкурсу малюнок, пов’язаний з тематикою конкурсу.
  • Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.
  • Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.
  • На зворотному боці конкурсної роботи потрібно зазначити:
  • Назву роботи;
  • Прізвище, ім’я, по батькові та вік автора роботи;
  • Прізвище, ім’я, по батькові законного представника дитини (батьки або інша особа);
  • Адреса проживання учасника;
  • Контактний номер телефону;
  • Один учасник може представляти лише одну роботу;
  • Вказати назву конкурсу «Моя дитяча мрія».

Малюнки необхідно подавати до служби у справах дітей Брусилівської селищної ради за адресою: вул. Єдності, 3, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область (приміщення поліції, 3 поверх).

Переможців конкурсу буде визначено 01 червня 2024.

За результатами конкурсу на  переможців чекають призи!