19 квітня у Брусилівському селищному будинку культури пройшов День відкритих дверей для всіх бажаючих навчатися в студії естрадного виконавства «Співограй».

Для всіх присутніх на сцені був представлений широкий вибір сучасних музичних інструментів: гітари, фортепіано, барабанна установка, синтезатор та багато іншого. Під час заходу свої вміння і таланти продемонстрували діти із села Турбівка Корнинської ОТГ, де також працює студія естрадного виконавста «Співограй».

Всі бажаючі мали змогу зіграти на електрогітарі та барабанній установці, а також познайомитися із викладачами. В залі була весела та дружня атмосфера.

Студія «Співограй буде працювати у приміщенні Брусилівського селищного будинку культури.