Фото без опису Міністерство соціальної політики створило новий інструмент протидії домашньому насильству – дашборд «гарячих ліній» спеціалізованих центрів надання допомоги. На інформаційній панелі зібрані контакти наявних «гарячих ліній» спеціалізованих центрів та служб у регіонах і територіальних громадах, які надають послуги постраждалим від домашнього насильства.

За номером 2345 працює спеціалізована лінія консультацій для чоловіків. «Гарячі лінії» соціально-психологічної підтримки працюють за номерами 15-47 та 116 123. Лінія безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103.

Якщо вчиняється домашнє насильство, необхідно звернутися до головного суб'єкта з протидії домашньому насильству – поліції. За номером 102.

Також, постраждалі від насильства можуть звернутися до Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради:

телефон 0935360045 (Viber, Telegram, WhatsApp).

E-mail: vsznbrusiliv@gmail.com

Мобільна бригада функціонує: понеділок - четвер: з 8.00 год. до 16.45 год.

п’ятниця: з  8.00 год. до 15.30 год.

вихідні дні: субота, неділя.