Відбулося урочисте відкриття дружнього простору для дітей. Проєкт реалізований благодійною організацією Благодійний фонд "РОКАДА", який є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

 Простір відкрито на базі Брусилівської дитячої бібліотеки. У кімнаті встановлено настільні та розвиваючі ігри для дітей різного віку, сучасні меблі, а влітку на вулиці на бібліотечному майданчику будуть проходити пізнавально-ігрові заходи.

 Першочерговою метою відкриття - є сприяння саморозвитку дітей шляхом створення в бібліотеці простору дитячого розвитку; залучення дітей та дорослих, з числа внутрішньо переміщених осіб, до швидкої та ефективної адаптації у громаді, їх інтеграція, навчання та проведення корисного дозвілля.

 Щиро дякуємо Благодійному фонду «РОКАДА» і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису