Фото без опису Брусилівська селищна рада оголошує про наявність вакантних посад:

 1. Головний спеціаліст відділу комунальної власності Брусилівської селищної ради (на період  дії воєнного  стану).

Загальні кваліфікаційні вимоги до кандидата  на посаду - вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших  законів, що стосуються компетенції відділу; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно - правові акти; володіння навичками роботи на комп’ютері  та вміння працювати з іншими технічними засобами, необхідними для службових обов’язків.

2. Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури  Брусилівської селищної ради (на період  дії воєнного  стану).

Загальні кваліфікаційні вимоги до кандидата  на посаду - вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальностями  «архітектура та містобудування» або «архітектура та будівництво». Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», інші закони; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно - правові акти; володіння навичками роботи на комп’ютері  та вміння працювати з іншими технічними засобами, необхідними для службових обов’язків.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради.

Кандидати на посади подають до відділу організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради: 

-

заява про призначення на посаду на період дії воєнного стану;

-

заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-

дві фотокартки розміром 4х6 см;

-

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-

копію документа, який посвідчує особу;

-

 

 

копія облікової картки платника податків (окрім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

-

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-

копія трудової книжки;

-

завірена в установленому порядку копія довідки про результати проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» (за наявності); 

-

підтвердження про подання електронної  декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік,  тип декларації - кандидат на посаду (за наявності);

-

державний сертифікат про рівень володіння державною мовою  (за наявності).

 

Кандидати  можуть надіслати на офіційну електронну адресу Брусилівської селищної ради сканкопії документів згідно із зазначеним переліком.

Документи приймаються протягом 7 календарних днів з часу опублікування оголошення ( з 12.03.2024. до 18.03.2024 включно) за адресою:

12601, Житомирська область, Житомирський район, смт. Брусилів,        вул. Небесної Сотні, 2 

E-mail: kadry@brusylivska-gromada.gov.ua

Телефон для довідок:  30322, моб. 0969459093 

                  

 

                                        Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова