Паліативний догляд - допомога у самообслуговуванні, спостереження за станом здоров’я, сприяння наданню медичних послуг, допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними, представництво інтересів, психологічна підтримка, надання інформації з питань соціального захисту населення тощо.

На отримання соціальної послуги паліативного догляду мають право:
•    громадяни, які страждають на невиліковні захворювання;
•    особи похилого віку;
•    інваліди;
•    громадяни, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної
сторонньої допомоги;
•    внутрішньо переміщені особи.
  З серпня 2023 року при КУ «Центр надання соціальних послуг» було створено службу паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг), де працює два соціальних робітники, які обслуговують 19 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю на території Морозівського та Озірського старостинських округів.
  У 19 підопічних служби паліативного догляду вдома знаходяться у тимчасовому користуванні 11 одиниць засобів технічної реабілітації (інвалідні візки, крісло-туалет, роллатори, ходунки з колесами, ходунки складні, милиці підлокітні, милиці підпахові). Також від благодійної організації «Український фонд благодійництва» всі підопічні служби отримали продуктові набори.

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)
КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради