Відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний будинок культури за підтримки відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради оголошує конкурс читців творів Тараса Шевченка  «Єднаймо Україну Тарасовим словом», який проводитиметься   21 та  22 березня  2024 року. Місце проведення Брусилівський селищний будинок культури. Початок о 09:30.

До участі в конкурсі запрошуються читці різних вікових категорій- школярі загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці установ культури Брусилівської селищної ради.

Для участі в конкурсній програмі читці-аматори  готують конкурсний твір-поезію, уривок з драматичного твору або літературну композицію за творами  Тараса Шевченка (один твір на вибір конкурсанта).

Тривалість конкурсної програми- не більше 7 хвилин.

Під час представлення твору можливе використання музичного супроводу.

Допускається виступ конкурсанта в сценічному костюмі та з використанням реквізиту (виключається використання декорацій).

ПОЛОЖЕННЯ

про  конкурс читців творів Тараса Шевченка  з  нагоди 210-річниці від дня народження

«Єднаймо Україну Тарасовим словом»