Сьогодні в Брусилові пройшов мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На зібранні були присутні: Юрій Тарасюк - начальник Житомирської районної військової адміністрації, Віктор Шкуратівський - секретар Брусилівської селищної ради, Віктор Кучеренко - голова Брусилівської районної спілки ветеранів Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів та ветерани Афганської війни та збройних конфліктів на території інших держав.

Було покладено квіти до пам’ятника воїну-афганцю Віктору Тимошенку та вшановано світлу пам’ять всіх, хто загинув виконуючи інтернаціональний обов’язок.