На сторожі порядку та чистоти у нашому селищі та селах стоять, переважно, поліція та спеціалісти Брусилівської селищної територіальної громади. Вони займаються питанням порушення правил благоустрою, що затверджені депутатами громади, та адміністративні правопорушення, передбачені відповідним кодексом України. Сьогодні більшість з них стосуються санітарного стану територій, торгівлі у невстановлених місцях, продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, встановлення рекламних конструкцій без відповідного дозволу, незаконної вирубки зелених насаджень. Важелі впливу на громадян та юридичних осіб різні – від усного попередження і вимоги усунути порушення до складання протоколу. В подальшому ці протоколи розглядає адміністративна комісія при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради і приймає рішення – обійтися попередженням чи накласти штраф.

Варто дотримуватися законів та правил благоустрою, як мінімум щоб не втратити гроші. Але не менш важливо дбати про благополуччя громади, адже порядок в ній залежить у більшості випадках від нас самих.

Відділ самоврядного контролю

Брусилівської селищної ради