Фото без опису Однією з форм роботи для осіб з інвалідністю є діяльність громадських формувань (об’єднань) осіб з інвалідністю. Держава забезпечує функціонування таких формувань. Зокрема, використання коштів, передбачених у державному бюджеті на соціальний захист осіб з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120, бюджетні кошти за напрямом «фінансова підтримка громадських об’єднань для надання соціальних послуг особам з інвалідністю» спрямовуються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань для надання соціальних послуг особам з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Отримувачами соціальних послуг у рамках фінансової підтримки громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю можуть бути виключно ті особи з інвалідністю, які мають право на отримання таких послуг на безоплатній основі.

Служба паліативного догляду
(з наданням медико-соціальних послуг)
Брусилівської селищної ради.