Запрошуємо на презентацію проєкту

"Відновлювані джерела енергії для сталості України"

Коли? 22 листопада о 12:00.

Де? Онлайн, Zoom.

Для кого? Органів місцевого самоврядування, журналістів та всіх зацікавлених.

Переваги розвитку відновлюваних джерел енергії вже відчули більше 20 громад України, які під час війни обладнали критичну інфраструктуру сонячними електростанціями та тепловими насосами. Щоб більше муніципалітетів ставали енергонезалежними, оголошуємо конкурс на відбір 16 громад для втілення ВДЕ-проєктів.

На події:

- представимо умови відбору громад на втілення ВДЕ-проєктів;

- розкажемо про критерії відбору, умови конкурсу;

- відповімо на додаткові питання.

Спікери:

- Олександр Бутенко, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України;

- Андрій Мартинюк, виконавчий директор ГО “Екоклуб”;

- Дмитро Сакалюк, ескперт ГО “Екоклуб”.

Реєстрація

Організатори: ЕкоклубЕкодіяENERGY ACT FOR UKRAINE Foundation , RePower Ukraine Charitable FoundationGIZ UkraineМіністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

До зустрічі!

Ініціатива «Відновлювана енергетика для стійкої України» реалізується в рамках проєкту "Відновлювана енергія для стійкості України", що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.