До уваги жителів, суб’єктів господарювання, громадських організацій Брусилівської об’єднаної територіальної громади!!!

Дата: 08.11.2017 17:47

Повідомляємо, що Брусилівським селищним головою прийнято розпорядження від 07.11.2017 №151 «Про забезпечення розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Брусилівської селищної ради на  2018-2020 роки».

Запрошуємо вас долучитися до розробки проекту Програми. Пропозиції просимо надавати до 25 листопада 2017 року на адресу: 12601, смт. Брусилів, вул. Небесної сотні, 2, відділ економічного розвитку торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради, тел. 30319, E-mail: brus_ekonomsr@ukr.net

Виконавчий комітет Брусилівської селищної ради