12 жовтня на території Житомирщини, а саме в Брусилівській громаді, делегацю голів територіальних громад Вінничини гостинно зустрів Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, радник голови Житомирської обласної державної адміністрації Іван Толочко, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, його перший заступник Сергій Кириченко, координатор асоціації ОТГ України у Житомирській області Микола Савченко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко, жителі громади.

  Основною метою зустрічі стало налагодження зв’язків між громадами Житомирської та Вінницької областей.

Під час відвідування Брусилівщини гості ознайомились з роботою Ставищенського старостинського округу, побували в офісі старости, де працює адміністратор ЦНАПу, фахівець із соціальної роботи тощо.

  Також вони мали змогу відвідати сімейне фермерське господарство «Садиба Збінських». Завітали до Брусилівських музеїв: історичного музею ім. Івана Огієнка та музею «Дивосвіт Олексія Макаренка».

Презентуючи Брусилівську територіальну громаду, селищний голова ознайомив колег зі структурою громади, її управлінського апарату, в тому числі старостинських округів, розповів про методику формування та використання місцевого бюджету.

  Окремо зупинився на роботі ЦНАПу, наданні адміністративних та соціальних послуг, електронному врядуванні та цифровізації діяльності територіальної громади.

Крім того, порушувалися питання благоустрою, комунальних й інших проблем, залучення грантів, робота з громадськими активами та внутрішньо переміщеними особами.

  У свою чергу від гостей про поводження з ТПВ розповів заступник Іллінецького міського голови Олексій Сингаївський. Як надається підтримка внутрішньо переміщеним особам, які питання виникають при наданні ВПО соціального забезпечення в Шпиківській громаді - розповів селищний голова Микола Кривоцюк. Про залучення мешканців старостинського округу до вирішення питань благоустрою повідомив староста Микулинецького старостинського округу Якушинецької громади Василь Шумський.

  «Сьогодні співпраця між всіма гілками влади, між областями, районами, територіальними громадами важлива як ніколи, – відзначив під час зустрічі начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк. – Сьогодні ми маємо не просто стояти поряд один з одним. Маємо дивитися в одну сторону і діяти злагоджено у боротьбі проти ворога, у захисті нашої країни та в її подальшій розбудові. Варто ділитися досвідом, своїми надбаннями. Спільно розв’язувати проблеми, які постають перед нами. Саме тому ми сьогодні проводимо цю виїзну зустріч, щоб обмінятися думками, спільно напрацювати механізми роботи на благо людей України, на благо наших громад і громадян».

  Результатом зустрічі керівника району та голів громад обох областей стало підписання Меморандуму про співпрацю Брусилівської селищної та Липовецької міської територіальних громад.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису