5-8 жовтня 2023 року на річці Південний Буг на Вінничині,  команда Житомирської область взяла участь у Чемпіонаті України з водного туризму.
У нашу збірну увійшли вихованці гуртка спортивного туризму з Брусилівської селищної ТГ:
Бурдужа Іванн
Мартиненко Андрій
Войно Олексій
Хоцінський Тимофій
Білоус Володимир
Жиліна Рената
Кошолап Владислава
Тренер - Заєць Андрій Миколайович.
 За результатами, наш екіпаж катамарану «четвірка» (спортсмени Бурдужа Іванна, Наумович Євген, Беленок Максим, Мартиненко Андрій) зайняв I місце у слаломі, II місце у ралі і шосте - на дистанції «Спринт».  У загальному заліку за сумою трьох дистанцій екіпаж виборов ІІІ місце.
 ІІ місце посів екіпаж катамарану «двійка» (спортсмени – Войно Олексій, Хоцінський Тимофій). Результати на дистанціях : I місце в слаломі, II місця – в ралі і спринті.
 Ці екіпажі виконали І спортивний розряд.
 Вітаємо наших спортсменів із успішними виступами!