30 вересня у Хомутецькому сільському будинку культури відбулося свято присвячене Покрові Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва. На святі були присутні  маленькі наші відвідувачі з батьками і дітки старших класів. Провели костюмовану виставу " Плете Осінь килим з листя". Осінь розповіла про історію козаків і про те як Божа Матір накрила їх своїм покровом. На згадку про  козаків, пов'язали кожному присутньому на заході блакитно-жовті та червоно-чорні браслети- обереги, які виготовили дітки.

Багатодітна сім'я подарувала вишиванку. Костюми нам люб'язно надали ТК "Свято янгол", смаколики - куратор простору  «Єдина родина» у Житомирській області від всеукраїнської фундації "Захист прав дітей" Пастухова Анжела. А в образі Осені була наша подруга Ференцева Юлія.

Світлана Щербина, директор Хомутецького СБК