Фото без опису                                       Світлана Кошин, психолог служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради брала участь у дводенному тренінгу "Програма навчання фахівчинь/фахівців, які впроваджуватимуть Типову програму для кривдників". Зазначена програма є частиною проєкту «Посилення спроможності та взаємодії суб'єктів виконання обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», що впроваджується ЖОМГО "Паритет" за підтримки МБФ «Український Жіночий Фонд» та уряду Канади. Партнерами заходу є Департамент соціального захисту населення Житомирської ОДА.

#Житомирщина-1325  #Паритет_у_Житомирі

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради