УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ПРОДУКЦІЯ!

Звертаємо увагу операторів ринку харчових продуктів

та споживачів району!!!

Фото без опису

   Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 04 серпня 2023 року

№ 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

  Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган.

   У разі виявлення вказаного вантажу в обігу, оператори ринку зобов’язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території  яких зареєстрована потужність  або безпосередньо до Житомирського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на електронну адресу ztr-dpss@ukr.net або за адресою: вул. Гагаріна, 55, м. Житомир.

 

Житомирське

районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби

в Житомирській області