Оголошення про початок відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках фінансової угоди «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» між Україною та ЄІБ (Європейський інвестиційний банк)

Пропозиції по проєктам, що фінансуватимуться за рахунок субвенції, можуть подаватися органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади/виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Відбір проектів буде здійснюватись відповідно до вимог Фінансової угоди на територіях, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Відбір проектів здійснюється відновідно до таких напрямів:

1) будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) громадських будівель:

закладів освіти (дошкільної освіти, середньої освіти тощо);

закладів охорони здоров’я (амбулаторії, лікарні, диспансери, госпіталі, поліклініки тощо):

центрів надання адміністративних послуг;

центрів безпеки громадян;

адміністративні будівлі органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

2) реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, теплопостачання);

3) будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф.

Пропозиції про участь у відборі проєктів з додатковими матеріалами необхідно подати в строк до 02 червня 2023 року включно разом із супровідним листом надіславши їх офіційно через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності всі документи необхідно надіслати на електронну адресу Мініфраструктури: miu@mtu.gov.ua).

Крім того, для оперативного опрацювання інформації, додатково надіслати на електронну адресу контактних осіб відповідних областей.

Телефони для довідок:

Для проєктів Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей: контактна особа – Бабак Юлія Віталіївна, тел. 044-351-40-89, електронна пошта: y.babak@mtu.gov.ua

Детальна інформація за посиланням: https://mtu.gov.ua/news/34332.html

Оголошується другий відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції в межах «Програми з відновлення України».

Кредитні кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Відбір проектів здійснюється відновідно до таких напрямів:

1) будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) громадських будівель:

закладів освіти (дошкільної освіти, середньої освіти тощо);

центрів надання адміністративних послуг;

центрів безпеки громадян;

2) будівництво, реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, теплопостачання);

3) будівництво, реконструкція, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф.

Умовами участі у відборі за посиланням https://mtu.gov.ua/news/34332.html

Пропозиції про участь у відборі проєктів з додатковими матеріалами необхідно подати в строк до 25 червня 2023 рокувключно разом із супровідним листом надіславши їх офіційно через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності всі документи необхідно надіслати на електронну адресу Мініфраструктури: miu@mtu.gov.ua).