В  рамках  проекту  "Розбудова   стійкої  системи  громадського  здоров`я",  учасницею   якого  є  Брусилівська  селищна  рада,  фахівці  Брусилівського  відділення  ДУ  «ЖОЦКПХ  МОЗ У»  сумісно   з  представниками  проекту  Анною  Кухарук,  Олександром  Зарицьким  29 травня  2023року     провели  масовий  санітарно- просвітницький  захід  у  Водотийській  гімназії.

Метою заходу  було  ознайомлення  педагогічного  колективу  та  школярів  з  питаннями   профілактики   інфекційних  хвороб,  зокрема   вакцинокерованих  інфекцій, популяризація  рутинних  щеплень  з  метою  збільшення  охоплення  вакцинацією  дітей  та дорослих.

Відбулося  активне  спілкування  учнів  з  медичними  працівниками.   Наймолодші  школярі  в  актовому  залі   прослухали  виступи  щодо  вакцинації,  особистої  гігієни,  розгадали  загадки,  переглянули  мультфільми   на  тему  боротьба  з  вірусами   та  суперсилу  від  «Принцеси  Вакцини».   Педагоги  та діти  отримали  актуальну  профілактичну  друковану   продукцію  -  календарі  щеплень,  брошури  та  буклети  з  інформацією  про  інфекційні  захворювання  та  важливість  вакцинації  від  них.

ДУ  «ЖОЦКПХ  МОЗ  України»  дякує  за  високий  рівень  організації   заходу  адміністрації  та  працівникам   Водотийської  гімназії.  Під  час  зустрічі   домовились   про співпрацю  щодо  промоції   здорового   способу  життя   та  імунопрофілактики.

Проєкт   Розбудова стійкої системи громадського здоров’я   фінансується американським народом через USAID - US Agency for International Development і виконується організацією @PactPact Ukraine: building the world of equal opportunitiesт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP),   а також громадської спілки   Коаліція за Вакцинацію   на   підтримку   Міністерство   охорони  здоровя  України  та  Центр  громадського  здоров`я  України.

Валентина  ШУЛЯРЕНКО, завідувач  Брусилівського  відділення