Фото без опису22 травня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулося  шістдесят перше  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

На розгляд позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради внесено 4 питання.

Порядок денний:

1. Про   негайне відібрання дітей від батьків Карась О.В. та Карася І.В.
  2. Про доцільність влаштування дітей до Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.
  3. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Юфімовича А.В. та Юфімович А.А.
  4. Про упорядкування поштової адреси об’єкта незавершеного будівництва за адресою:  смт Брусилів, вул. Лермонтова, 76.

Ірина ВОЙЦЕХІВСЬКА, секретар виконавчого комітету

селищної ради