Фахівець з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Наталія Гальченко взяла участь у навчанні для другого потоку програми «Лідери здоров'я громад». Програма реалізовується консалтинговою агенцією One Health у співпраці з Центром розвитку громадського здоров’я Українського католицького університету та Бізнес-школою УКУ (LvBS) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку  (USAID Ukraine) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

   Програма покликана посилити спроможність громад у розробці та втіленні змін у галузі громадського здоров’я, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я українців. У першому модулі розбирали, яка роль громади в громадському здоров’ї, що таке «лідерство 21-століття» і як розвивати в собі компетенції лідера, як планувати стратегію в умовах постійних змін, а також у що вірять в системі громадського здоров’я.  
  У навчанні беруть участь представники органів місцевого самоврядування, місцевої влади, соціальної сфери,  освіти, медичних закладів, обласних департаментів охорони здоров’я, обласних центрів контролю та профілактики хвороб,  громадських організацій пілотних областей та громад проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Серед них Вінницька, Житомирська, Чернігівська, Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Київська області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

Наталія Гальченко, фахівець з фізичної реабілітації  

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради