Фото без опису     Основний етап комплектування бригад “Гвардії наступу” завершився 31 березня, й штурмові підрозділи майже укомплектували, однак в МВС ухвалили рішення про продовження цієї кампанії з метою формування резерву.  Наразі є багато заявок для вступу охочих у бригади, які перебувають на стадії опрацювання.

      Уже сьогодні бійці, які пройшли всі етапи відбору, проходять навчання, бойове злагодження та тренуються на полігонах. Цей процес триває безперебійно. Завершила тренування одна група – зайшла інша. Підготовка не зупиняється. Бійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

      Штрихи до портрета добровольця: переважно чоловіки – 98%, середній вік – 37 років. Раніше проходили службу в силах оборони та правопорядку  27%. Всі відібрані добровольці відповідають досить жорстким вимогам до стану здоров’я. Більшість добровольців мають родини (одружених – 54%, неодружених – 46%). За місцем проживання розділилися майже порівну (сільська місцевість – 51%, з міст – 49%).

      Найголовніша спільна риса: міцна мотивація звільнити Україну від російських загарбників – вони дійсно хочуть бути дотичними до нашої перемоги. За словами інструкторів, більшість добровольців, які вже пройшли частину підготовки, швидко зросли до рівня досвідчених бійців, які готові до бою.

     Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами:  через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у центрі надання адміністративних послуг.

     Зокрема, жителі Житомирського району  можуть подати заявку в ЦНАПі за адресою: 

м. Житомир, площа Польова, 8 (“Прозорий офіс”).

Відбираються найкращі серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!