Відповідно до листа Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості від 24.03.2023 №948/02/23 та з метою розширення поінформованості населення району щодо можливості отримання ваучерів на навчання за професіями та спеціальностями у пріоритетних видах економіки, Житомирська районна державна адміністрація рекомендує Вам переглянути інформаційні та презентаційні матеріали для ознайомлення та опрацювання зазначеної інформації.

Програма доступна для осіб, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні та відповідають певним вимогам. Дана інформація буде корисною для:

• осіб віком старше 45 років;
  • осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби);
  • осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО;
  • внутрішньо-переміщених осіб.

Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер та іншу додаткову інформацію можна отримати за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради