Протягом  останнього  тижня   на території  Брусилівської  громади   на  гострі  респіраторні  вірусні  інфекції   захворіло  66  осіб,  що  на  50%  більше,  ніж   за  попередній  тиждень.

Зростання   відбулось в   вікових  групах  5-14  років на 50%,  та у віці 30-64років   захворіло  дорослих  більше  на  10%.   Питома  вага  дітей  33,5%  серед  всіх  захворівши,   госпіталізовано  з  ускладненням  2 – осіб.

На  коронавірусну   інфекцію  захворіло  за тиждень  10  осіб  що  на 50% більше  ніж  попереднього тижня  в т.ч.  1 рік  - 1 дитина,  2 роки -1дитина  та 8- дорослих,  із  них  5 у  віці  65років і старше.

Випадки  захворювань  на  COVID-19  реєструвались  в смт. Брусилів, с. Ставище і Долинівка,  Соболівка,  Морозівка,  Пилипонка.

Всі  випадки  COVID-19    підтверджені  експрес- тестами. Фахівцями   Брусилівського   відділення  Житомирського  районного відділу  ДУ  «ЖОЦКПХ МОЗУ»   в триває моніторинг  за станом  захворюваності  та     проводиться  епідемічне  розслідування  випадків.

Валентина  ШУЛЯРЕНКО, завідувач  Брусилівського  відділення