Незважаючи на важкий час для нашої Батьківщини, заклади освіти Брусилівської селищної ради продовжують працювати, навчаючи та виховуючи майбутнє покоління освічених українців. Але через постійні загрози з боку росії виникають проблеми з безперебійним постачанням електроенергії.
 Одним з важливих питань сьогодення є створення системи забезпечення аварійного енергопостачання важливих об’єктів інфраструктури, а саме  накопичення потужностей бензинових та дизельних генераторів.
 Генератори для закладу освіти – це можливість безперебійно надавати освітні послуги та залишатися на постійному зв’язку з учнями.  Це гарантія нормальної роботи освітнього закладу й гарантія завтрашнього дня.
 Хочеться висловити щиру вдячність Lions Clubs International MD103 FRANCE за 15 подарованих генераторів для закладів освіти Брусилівської селищної ради.
  Дякуємо, що в такий скрутний час ви не залишились осторонь, «не словом, а ділом» надаєте підтримку.
  Тільки разом ми здатні перемогти та відбудувати нашу Україну!
 Бажаємо всьому колективу Lions Clubs International MD103 FRANCE  здоров’я, цікавих задумів і їх благополучних втілень. Подальшого процвітання  Вашій компанії.

Разом до ПЕРЕМОГИ !