Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради долучилися до серії вебінарів проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Перший вебінар відбувся 09 лютого 2023 року на тему «Як налагодити контакт з клієнтами у складних ситуаціях». Під час вебінару учасники прослухали теоретичну частину та здійснили самодіагностику стилю поведінки в конфлікті.

Другий вебінар відбувся 16 лютого 2023 року, на якому учасники мали змогу аналізувати техніки активного слухання та виконували практичні вправи.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради