Патріотичне виховання є одним з пріоритетних завдань в закладі дошкільної освіти «Віночок» Брусилівської селищної ради.  Це потребує від дорослих – педагогів, батьків – великої праці над собою, усвідомлення високих цінностей та відповідальної поведінки, розуміння виховних завдань та вибору оптимальних методів і форм роботи з дітьми.

В дитячому садку відбулась педагогічна рада – «Хай в серці кожної людини – живе любов до України».

Педрада проходила у формі брейн-рингу, в ході якої педагоги продемонстрували свою компетентність з питання національної культури. Вихователі здійснили цікавий педагогічний круїз по минулому України, на якому продемонстрували свої знання про українських митців та їхні твори, уміння послідовно висловлювати свої думки, швидко відгадувати загадки, закінчувати прислів’я, правильно розгадувати кросворди на мистецьку тему.

Справжнім скарбом, котрий здобули учасники  брейн-рингу, стали набуті ними знання і практичні уміння, що сприятимуть підвищенню компетентності та професійному зростанню кожного педагога.