Як приємно знати, що наші діти потрібні державі, що хтось турбується про їх майбутнє і підтримує в такий складний для всіх нас час.

26 грудня 2022 року в м. Коростишів  благодійна організація «Благодійний Фонд «Центр взаємодопомоги Спасемо Україну», видала сімнадцятьом  дітям сиротам та напівсиротам Брусилівської селищної територіальної громади планшетний ПК SAMSUNG SM-T220.

Поки батьки та опікуни займалися оформленням паперів, для дітей була організована розважальна програма: школярі відгадували ребуси, малювали, танцювали, писали листи нашим захисникам, грали в різноманітні цікаві ігри, фотографувалися біля новорічних локацій.

Хочеться сказати велике спасибі «Сімейному центу» та Відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради за організацію поїздки на урочисте вручення. Всі діти, які отримали планшети – вихованці «Сімейного центру». Для них дуже важливим є підтримка психічного та морального духу, збереження позитиву та відчуття потрібності в суспільстві.