19 грудня 2022 року відбулася зустріч працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради та Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну». Під час зустрічі обговорили питання профілактики ризикованої вагітності та реабілітації дітей з інвалідністю.

Також після закінчення зустрічі консультант-психолог Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» Пірогова Наталія Олексіївна провела бесіду та вручила посильну гуманітарну допомогу жінкам Брусилівської територіальної громади, які перебувають у Програмі «Мама і малюк».

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради