Фото без опису       Кожен житель громади зобов’язаний дотримуватися затверджених рішенням восьмої сесії восьмого скликання Брусилівської  селищної  ради  від 21. 04. 2021 року № 278 “Правил благоустрою  території населених  пунктів Брусилівської селищної територіальної громади».

     Окрім того, у Законі України “Про благоустрій населених пунктів”, Типових правилах благоустрою, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27. 11. 2017 року №310 зазначено, що території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності утримуються суб’єктами господарювання, що експлуатують вказані об’єкти на відстані 20 метрів від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

Тому власники, керівники підприємств, установ, організацій, балансоутримувачі або особи, які утримують території населених пунктів, повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку:

в зимовий період:

- мати необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, кригоруби), достатній запас матеріалу для посипання з метою своєчасного проведення протиожеледних заходів.

- прибирати сніг негайно (від початку снігопаду) для запобігання утворенню накату (тротуари прибираються вздовж всієї ділянки будинку, домоволодіння – до бордюрного каменю);

- очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо;

- огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах;

- вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби.

    За порушення правил благоустрою на винних осіб буде складено адміністративний протокол за ст.152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні жителі Брусилівської  територіальної громади! Будьте відповідальними! Лише разом ми зробимо нашу громаду кращою!

 

 

                                           Відділ самоврядного контролю Брусилівської селищної  ради