ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 25 ЛИСТОПАДА – ОНЛАЙН-ОБГОВОРЕННЯ «ПАРТНЕРСТВО МІЖ ГРОМАДСЬКІСТЮ І ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ»

Дата: 18.11.2022 14:26

25 листопада Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» запрошує представників організацій громадянського суспільства, ініціативних груп та активних громадян партнерських громад Проєкту у Волинській, Львівській та Полтавській областях на зустріч-обговорення «Партнерство між громадськістю і органами місцевого самоврядування після 24 лютого 2022 року».

В ході зустрічі, до якої будуть залучені модератори від Проєкту, ви зможете:

• проаналізувати зміни процесів громадської участі у громадах після 24 лютого;
  • ознайомитися із пріоритетами, планами та можливостями, які пропонуватиме Проєкт у 2023 році;
  • згенерувати ідеї для спільної діяльності;
  • поспілкуватися із однодумцями з громад-партнерок.

Кількість місць для участі обмежена.

Для реєстрації, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням та очікуйте на підтвердження: https://forms.gle/uZkyZAt5bQuNkt1A7