У рідному домі чужої біди не буває! Зараз ми усі складаємо тест на людяність

Дата: 10.11.2022 14:32

Через повномасштабну війну в Україні багато людей були вимушені залишити свої домівки та змінити місце проживання. Внутрішньо переміщені особи з’явилися в багатьох громадах нашої держави. Не стала винятком і Брусилівщина.

З метою підтримки вимушених переселенців, які вже проживають на території нашої громади та у зв’язку з подальшим їх прибуттям з територій, на яких ведуться бойові  дії Брусилівська селищна рада проводить збір інформації щодо мешканців громади, які мають вільне житлове приміщення та бажання прихистити внутрішньо переміщених осіб.

Жителів громади, які бажають прихистити ВПО, просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради за адресою: вул.Митрополита Іларіона, 40, смт.Брусилів.

Відділ соціального захисту населення Брусилівської селищної ради