Фото без опису     Як повідомляє начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк, на базі Семенівської територіальної громади за участі представника Житомирської обласної військової адміністрації відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад.

     Зокрема було обговорено питання взаємодії та співпраці між громадами Житомирської області у період дії воєнного стану, актуальні проблеми життєдіяльності громад, діяльність та плани на майбутнє обласного відділення ВАГ.

У режимі відеоконференції до учасників зборів звернувся виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації Громад Іван Слободяник. Він анонсував основні заходи, заплановані на найближчий час: продовження реалізації проєкту “Згуртовані громади”, проведення Агрополітичного форуму та V Всеукраїнського фермерського форуму, а також Другого Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування.

     З питань порядку денного виступили директор з розвитку – заступник виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації Громад Ігор Абрам’юк та голова Житомирського обласного відділення Наталія Семенюк.

«Бердичівська районна військова адміністрація має повну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Нас об’єднала війна, і сьогодні ми разом вирішуємо усі питання. Адже нам разом із громадами після перемоги ще потрібно буде відновлювати нашу державу, відбудовувати об’єкти інфраструктури та допомагати іншим регіонам, які серйозно постраждали в результаті ведення бойових дій», — додала Людмила Димидюк.

   Нагадаємо, що створено роз’яснення для громад про земельні питання під час дії воєнного стану.