Захист прав людей з інвалідністю

Дата: 20.10.2022 09:38

Доводимо до відома жителів громади, що Центр Джерело запрошує організації батьків дітей з інвалідністю подаватися на участь у проєкті ЮНІСЕФ. У рамках проєкту громадські об’єднання, які очолюють батьки дітей з інвалідністю та жінки з інвалідністю з 16 регіонів України зможуть навчитися ефективно адвокатувати та відстоювати інтереси дітей з інвалідністю з огляду на виклики війни та загальну ситуацію в країні. Проєкт реалізуються за підтримки Партнерства ООН із захисту прав людей з інвалідністю / UNPRPD, уряду Японії, Німецької установи для відбудови KFW.

Детальна інформація знаходиться на сайті: https://www.unicef.org/ukraine/press-releases/project-of-support-organizations-children-disabilities?fbclid=IwAR1GmGgnaullpyDJDIZgwOmuk23SPhFIhrIKmkA9IwnwMpg6iICvcOg58zg

Анна САВИЦЬКА, Соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради