Щороку 30 вересня відзначається день усиновлення. Це важливий та відповідальний крок, який потребує великої та духовної сили, віри, надії та мудрості. Не випадково, що саме цей день збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

На території Брусилівської селищної територіальної громади функціонує чотири дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 24 дитини-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, а також чотири прийомні сім'ї, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей позбавлені батьківського піклування.

У такий особливий день, КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради за підтримки ГО "Неурядова організація "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" мали змогу привітати та вручити подарунки та продуктові набори. Дякуємо батькам-вихователям та спонсорам, що надаєте можливість усім діткам шлях у щасливе життя. Бажаємо миру, міцного здоров'я, терпіння і злагоди.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер