Про скликання позачергової тридцять першої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 05.10.2022 08:31

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться позачергова тридцять перша сесія селищної ради восьмого скликання 5 жовтня 2022 року о 9 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради виносяться наступні питання:

1. Про постановку на баланс Брусилівської селищної ради лісових насаджень.

2. Про передачу в постійне користування Комунальному підприємству «Господар» Брусилівської селищної ради лісових насаджень.

3. Про проведення    земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки за межами населеного пункту           с. Осівці площею 14,1556 га.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова