конкурс на заміщення посади бібліотекаря бібліотеки-філіалу села Водотиї

Дата: 16.09.2022 12:42

Відповідно до Закону України «Про культуру»,  Положення про порядок призначення керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради за результатами конкурсу, затвердженого вісімнадцятою сесією Брусилівської селищної ради восьмого скликання  від 26.01.2022 №867,

оголошується конкурс на заміщення посади бібліотекаря бібліотеки-філіалу села Водотиї, яка є структурним підрозділом  Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки імені Г.М.Ткаченка.

Прийом документів та формування конкурсної комісії проводиться з дати оприлюднення оголошення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта в галузі культури, вища педагогічна освіта  або стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та придатність за діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Відділ культури, туризму

та діяльності засобів масової інформації

Брусилівської  селищної  ради