Два місяці тому керівництво Державна міграційна служба України тимчасово закрила більшість зі своїх 25 підрозділів у регіоні. Тож у 6 діючих утворилися величезні черги.

Це викликало соціальну напругу серед населення. Людям доводиться їхати десятки або навіть сотні кілометрів, витрачати додаткові кошти на дорогу, стояти в чергах, аби зробити паспорт. Крім того, таке скупчення громадян створює загрозу життю і здоров’ю людей.

До мене, як до народного депутата, почали надходити численні звернення від громадян.

Із вимогою негайно вжити відповідних заходів та переглянути рішення щодо закриття підрозділів звернувся до Державної міграційної служби.

Цими днями отримав гарні новини: у ДМС розглянули моє депутатське звернення – і частина підрозділів відновить свою роботу.

Вже відновлено роботу Коростишівського районного відділу і Малинського районного сектору. Найближчим часом планується відновлення роботи підрозділів у Баранівці, Ємільчиному, Любарі та Черняхові. А частково відповідно послуги будуть надаватися через окремі ЦНАПи в нашій області.

Проте це лише частково зніме соціальну напругу. Мешканці північних громад Житомирщини змушені будуть і надалі їхати до найближчих діючих відділень.

Переконаний: необхідно відновити роботу більшої кількості підрозділів ДМС, зокрема в Коростенському районі. Звичайно, забезпечивши безпеку працівників відділень і відвідувачів.

Відповідне депутатське звернення буде спрямоване вже найближчим часом до Міністерство внутрішніх справ, якому підпорядкована Державна міграційна служба.