05.09.2021 відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Брусилівської селищної ради.

Склад комісії – 6 чол.

На засіданні присутні 6 чол.

Приходько Світлана Василівна

- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради, голова комісії

Чміль Ірина Вікторівна

- депутат селищної ради, секретар комісії

Члени   комісії:

Нікітчин

Олександр Юрійович

- голова  Громадської організації  «Рідний дім - Брусилівщина»

Андреєва Галина Миколаївна

- голова Брусилівської  районної громадської організації «Союз Чорнобиль»

Павлюк Любов Василівна

- депутат селищної ради

Венгловська Юлія Володимирівна

- голова профспілкого комітету КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради

Толпиго Лариса Василівна

- лікар-педіатр

Брусилівська селищна рада, відповідно до рішення  двадцять восьмої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання  від  20.07.2022    № 1117, оголосила конкурс на заміщення вакантної  посади – директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради.

Документи на конкурс приймалися протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 20.08.2022 року включно)

Станом на 20.08.2022 року на конкурс  надійшла одна заява від Михаленко Олени  Володимирівни та відповідний пакет документів в запечатаному вигляді.

Конкурсна комісія перевірила документи подані претендентом та встановила , що вони відповідають встановленим вимогам.

Відеозапис  засідання конкурсної комісії додається.