Сьогодні, 23 серпня, відбувся мітинг до Дня Державного прапора України. На зібранні було урочисто піднято прапор України. Брусилівський селищний голова привітав присутніх із цим Державним святом та вручив подяки учасникам добровольчих формувань Брусилівської селищної територіальної громади, медикам, педагогам та волонтерам. Старостам громади було вручено прапори України. Хвилююче звучало «Многая літа…» у виконанні народного вокального колективу «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури. Хай на всій території України якнайшвидше замайорить Державний прапор України!