Фото без описуБрусилівська селищна рада, відповідно до рішення  двадцять восьмої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання  від  20.07.2022    № 1117, оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади – директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради.

 

   Місцезнаходження КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради: 12601, Житомирська область, Житомирський район, вул. Лермонтова, 41.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 20.08.2022 року включно) за адресою: 12601, Житомирська область, Житомирський район, вул. Небесної Сотні, 2, телефон 30-3-22, електрона пошта: brusilivsr@ukr.net.

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява  про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою встановленою відповідно до рішення 25 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 21.08.2019 №1084;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  «Про запобігання корупції»    вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

    Дата проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади – директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради 05.09.2022,  за адресою: 12601, Житомирська область, Житомирський район, вул. Небесної Сотні, 2.