21 липня 2022 року в Брусилові пройшов форум громад Житомирської області на тему: «Функціонування місцевого самоврядування в період воєнного стану та післявоєнного відновлення». У форумі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Віталій Безгін та Олена Шуляк, начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич та голови громад Житомирської області.

На зібранні обговорювали важливі питання, зокрема: Житомирщина в умовах воєнного стану; використання бюджетних коштів під час воєнного стану; законодавче забезпечення функціонування ТГ; принципи відбудови України; підготовка до опалювального сезону.

Гості нашої громади відвідали Брусилівський історичний музей ім.. Івана Огієнка та музей «Дивосвіт Олексія Макаренка. Під час зустрічі учасники форуму висадили квіти, як символ розвитку та відбудови України.