Фото без опису  Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Польова в с. Долинівка Житомирського району Житомирської області.

 

 

 

 1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

         Детальний план території садибної житлової забудови по  вул. Польова     с. Долинівка Житомирського району Житомирської області розроблено на підставі: Рішення 18 сесії 8 скликання Брусилівської селищної ради від 26.01.2022 року  № 889  «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

         Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації та розвитку території  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

   Детальний план території садибної житлової забудови по вулиці Польова,  с. Долинівка  Житомирського району  Житомирської області складається з пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів.

  Проект розроблений у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України «Про основи містобудування», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 «Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських населених пунктів», ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.3-5-2001 «Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій».

2. Основні техніко – економічні показники:

1. Площа території проектування – 0,2500 га;

2. Площа території під громадськими будівлями та спорудами  – 0,0114 га:

3. Кількість ділянок – 1 шт;

4. Допустима висота забудови – 3-7 м;

5. Кількість мешканців – 3 чол;

 

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

  Замовник: Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області.

  Розробник:  ПП «БРУСИЛІВ-СЕРВІС», архітектор проекту Слободенюк В.В. кваліфікаційний сертифікат Серія АА № 001985 від 19.11.2013 року, 12601, Житомирська область, смт. Брусилів вулиця Митрополита Іларіона, 40, тел. +380676887765.

 Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб зацікавлених у розробці містобудівної документації.

   Підстава для проектування: Рішення 18 сесії 8 скликання Брусилівської селищної ради від 26.01.2022 року № 889 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

   4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території садибної житлової забудови по вул. Польова в с.Долинівка  Житомирського району  Житомирської області.

         Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Брусилівської селищної ради в секторі містобудування та архітектури селищної ради (смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2) або на офіційному веб-сайті за посиланням: http://brusylivska.gromada.org.ua/

         Строк ознайомлення 1 місяць

 

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

  Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 08.07.2022р. до 08.08.2022р. за адресою: 12601, Житомирська область, Житомирський район, смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 тел.(04162) 30-4-85.

    Громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 09 серпня 2022 року о 11:00 в  приміщенні  Брусилівської  селищної ради  за адресою: вул. Небесної Сотні, 2, смт Брусилів, Житомирська обл.

 

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 
  5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

         Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця  проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

ДОДАТКИ:

 

1.ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ.

2. ПЛАН ІСНУЮЧОГО ВИКОРИСТАННЯ ТЕРИТОРІЇ

3. ОПОРНИЙ ПЛАН

4. ПРОЕКТНИЙ ПЛАН

5.СХЕМА ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

6.СХЕМА ВЕРТИКАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ

7. ФОТО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

8.СХЕМА РОЗТАШУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ