Брусилів зустрічав поважних гостей

Дата: 26.05.2022 16:16

Сьогодні у Брусилові відбулася зустріч активу громади з відомими в Україні людьми: Андрієм Новаком – українським економістом, політологом, громадським діячем, кандидатом економічних наук, автором книги «Як підняти українську економіку»; Олександром Солонтаєм – керівником програми практичної політики, експертом Інституту Політичної Освіти, громадським діячем; Тетяною Сметаною – лідером волонтерського руху, власником ГО «БСР»; Андросюком Юрієм Євгеновичем – головою ради директорів групи компаній «ЗАХІД-СХІД». Гості Брусилова презентували свою діяльність на всеукраїнському рівні, а також надали свої пропозиції щодо шляхів розвитку місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерського руху в громаді. Столична делегація відвідала музеї Брусилова.

Гості запевнили у подальшій співпраці та підтримці ініціатив громади.