День вишиванки в Брусилові

Дата: 19.05.2022 12:44

День вишиванки у Брусилові розпочався з покладання квітів до пам’ятника синам і дочкам, які віддали своє життя за  незалежність, гідність та цілісність України.

Хвилиною мовчання працівники апарату селищної ради та працівники закладів та установ культури хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто захищав Україну. Відзначення Дня вишиванки продовжилося в новоствореному музеї «Дивосвіт Олексія Макаренка». Директор музею Олена Косарчук ознайомила присутніх з життям і творчістю художника Олексія Макаренка та експозиціями музею. Гості закладу відкрили для себе неповторний світ творчості нашого відомого земляка.

По завершенню дебютної екскурсії відвідувачі були присутні на  майстер-класі для наймолодших жителів громади, який провела художниця Ольга Мединська.

Дякуємо всім, хто долучився до культурної програми.