9 травня Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, ветерани війни та праці поклали квіти до обеліска Слави, що в центрі селища Брусилів та на Рубежі Мужності. Старости також поклали квіти до обелісків, пам’ятників у всіх населених пунктах громади.

 Цього року 8 і 9 травня – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни Росії проти України.

 Зараз, як і в роки Другої світової, нам довелося взяти до рук зброю та захищати рідну землю, свою незалежність і свободу.

 Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з фашизмом, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Ми у вічному боргу перед ними. Не існує слів, якими можна висловити вдячність…

 Після перемоги гасло «Ніколи знову» матиме для нас ще сильніше значення, адже нам на власні очі довелось побачити жахіття війни.

 Згадуючи минуле, ми віримо у майбутнє!

 Стійкості та єдності нам.
  Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису