Фото без опису     У період з 17 вересня  по 15 грудня 2021 року 37 осіб із семи територіальних громад Житомирської області пройшли освітньо-професійну передпідготовку за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Навчальний процес проводився за аналогом апробованої моделі соціальної та професійної адаптації проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». Окрім навчального процесу із слухачами курсів проводилися заходи соціально-психологічної реадаптації (арт-терапія, квадротури, родинна терапія, психологічний супровід, юридичні консультації, заходи із дітьми слухачів), які фінансувалися Міжнародним фондом соціальної адаптації. Як результат, слухачі отримали Свідоцтво про освітньо-професійну підготовку від Державного університету «Житомирська політехніка» обсягом 500 год та відповідні дипломи. Окрім цього, випускники отримали змогу взяти участь в написанні грантових проєктів від міжнародних організацій для започаткування ветеранського руху на території громад.

Враховуючи вагомість цієї справи, змоги учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих(померлих) таких осіб пройти професійну реадаптацію, планом роботи  Державного університету «Житомирська політехніка» у 2022 році передбачено проведення професійної реадаптації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб за наступним графіком:

Період

Назва програми

Кількість осіб

Джерела фінансування

Лютий-червень 2022

Організація власного бізнесу

За рахунок коштів Міністерства Закордонних справ Норвегії

Березень-червень 2022

Проєктний менеджмент у громаді

25

За рахунок співфінансування з обласного бюджету та територіальних громад (50 / 50)

Організація власного бізнесу

За рахунок коштів Міністерства Закордонних справ Норвегії

Проєктний менеджмент у громаді

25

За рахунок співфінансування з обласного бюджету та територіальних громад (50 /50)

Цифрова трансформація у громаді

25

Вартість навчання одного слухача у складі навчальної групи із 25 осіб становить 9500,00 грн. За додатковою інформацією звертайтесь до координатора освітніх програм Каленчук Людмили Вікторівни за тел.0935431133, 0960845828, електронна пошта: lyudakalen@gmail.com.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради