Традиційно в День вшанування учасників бойових дій на території інших  держав в Брусилівському СБК збираються воїни-інтернаціоналісти Брусилівщини, щоб вшанувати  пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, згадати своїх бойових побратимів і просто поспілкуватися. Ось і  сьогодні, на свято стрітення Господнє, в селищному Будинку культури було проведено  зустріч «Нащадки пам'ять бережуть», на якому були присутні наші земляки- учасники бойових дій на території Афганістану, Анголи, Єгипту, Куби, Мозамбіку, Угорщини, Чехословаччини, Монголії, учасники АТО та працівники установ громади. Всіх присутніх в залі привітали Брусилівський селищний голова Володимир Габенець,  голова Брусилівської  районної спілки ветеранів  Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів Віктор Кучеренко та голова громадської організації  «Атошник  Брусилівщини» Андрій Ненюк. В хвилині мовчання було вшановано світлу пам’ять всіх, хто навіки залишився  на фронтах війни, в Афганістані, хто не повернувся із зони АТО,  хто з гідністю виконував свій солдатський та інтернаціональний обов’язок і  був справжнім патріотом своєї батьківщини. Зворушливими та емоційними на зустрічі були і виступи аматорів селищного Будинку культури, Морозівського і Водотийського СБК та ЦДЮТ «Мрія».  І дай, Боже, всім нам здоров’я зустрічатися і радіти кожному прожитому дню, миру всім, душевного спокою,  злагоди,  добробуту у нашому великому домі, який зветься Україна.

Галина Андреєва, методист СБК