У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ЩЕ ОДНУ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ

Дата: 20.01.2022 16:25

Сьогодні в Житомирському районі дали старт роботі ще одній амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Наразі в області це 23-й такий соціальний об’єкт, збудований в рамках національної програми «Велике будівництво».

Участь у церемонії урочистого відкриття амбулаторії у селі Борщів Радомишльської територіальної громади взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич, народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

Медичний заклад сучасного зразка охопить якісними послугами, зокрема, жителів Борщева, Чайківки, Пилиповичів та Верлоку. Тут є все необхідне для якісного обслуговування людей – належно обладнані кабінети щеплень, лікарів, процедурна, реєстратура. Передбачений також зручний доступ до амбулаторії для громадян з обмеженими фізичними можливостями.

Крім того, мобільність надання первинних медичних послуг населенню громади забезпечить службовий автотранспорт, вартістю майже півмільйона гривень, придбаний у рамках державної програми «Доступна медицина».

Загальна вартість будівництва амбулаторії склала понад 9 мільйонів гривень.